Maple Pool
Maple Pool Club Pardubice
Club Pardubice
Maple Pool Club Pardubice

Úvod

Aktuality:

Kalendář akcí pro rok 2018

MR týmů - tým ve složení David Žalman, Marek Hajdovský, Pavel Tužil a Petr Brancuský získal 3. místo!!!

MR 14.1nek - umístění našich: 3. David Žalman, 9. Marek Hajdovský, 13. Tomáš Praus, 19. Petr Brancuský, 22. Pavel Tužil, 24. Filip Lebduška, 27. Martin Kníže => Děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme hodně štěstí do další sezóny.

MR žen: 14.1nek - 3. Ilona Žalmanová a Eliška Šmídová, 5. Michaela Darius Tejchmanová, 9ball - 2. Ilona Žalmanová, 3. Michaela Darius Tejchmanová, 5. Eliška Šmídová, 6. Ludmila Konvalinová

Celkové umístění reprezentantů našeho klubu v sérii Best Of East 2017: 3. Hajdovský Marek, 6. Žalman David, 10. Brancuský Petr, 13. Lebduška Filip, 27. Onderek Tomáš, 142. Praus Tomáš, 266. Javůrek Jaroslav 

Naši na Best of East v Rumunsku: 9.-16. Marek Hajdovský a David Žalman, 33.-48. Tomáš Praus, 49.-64. Petr Brancuský a Filip Lebduška, 65.-72. Jarda Javůrek

MR 9ball - umístění našich: 5. Marek Hajdovský, 6. David Žalman, 11. Pavel Tužil, 14. Tomáš Praus, 22. Petr Brancuský

Naše děvčata na MR žen v 8ball: 2. Ilona Žalmanová, 5. Eliška Šmídová, 6. Michaela Darius Tejchmanová, 7. Lída Konvalinová

Naše děvčata na MR žen v 10ball: 3. Ilona Žalmanová, 5. Eliška Šmídová, 7. Lída Konvalinová, 8. Michaela Kocková, 9. Michaela Darius Tejchmanová

Naši na MR ČR v 8ball: Marek Hajdovský pěkné 3. místo!! Umístění dalších našich hráčů: 9. David Žalman, 10. Petr Brancuský (nejlepší junior), 17. Filip Lebduška, 20. Pavel Hajn, 24. Pavel Tužil, 30. Petr Vondráček. V kvalifikaci těsně vypadli Martin Kníže a Honza Freiberk.

Naši na Best of East v Bratislavě: Medaili veze Marek Hajdoský za super 3. místo!! Umístění dalších našich hráčů: 9. -16. David Žalman, 17. - 32. Petr Brancuský, 33. - 49. Filip Lebduška, 33. - 49. Tomáš Onderek

ME juniorů: Petr Brancuský a Filip Lebduška reprezentovali ČR a náš klub na Mistrovství Evropy v Nizozemí. Umístění Petra: 20. ve 14.1, 39. v 10ball, 49. v 9ball a 40. v 8ball. Umístění Filipa: 38. 14.1, 36. v 10ball, 21. v 9ball a 23. v 8ball. Děkujeme za vzornou reprezentaci.

Extraliga týmů 2017: Tým MPC Pardubice A ve složení David Žalman, Marek Hajdovský, Pavel Tužil, Petr Brancuský a Tomáš Onderek vyhrál extraligu týmů!!! Obrovská GRATULACE!!! Hoši děkujem!! Druhý tým MPC Pardubice B ve složení Petr Vondráček, Filip Lebduška a Tomáš Praus obsadil pěkné 13. místo.

Celkové výsledky ČPTour 2017: 3. David Žalman, 8. Marek Hajdovský, 9. Pavel Tužil, 12. Petr Brancuský, 20. Petr Vondráček, 23. Filip Lebduška, 26. Martin Kníže, 39. Ilona Žalmanová, 45. Ondřej Pospíšil, 57. Jan Freiberk, 87. Jan Zbořil st., 89. Jiří Harvánek, 90. Jaroslav Javůrek, 93. František Darius, 97. Jaroslav Hořeňovský, 108. Eliška Šmídová, 110. Ludmila Konvalinová, 112. Vítězslav Novák, 117. Zdeněk Janata, 118. Matouš Vlk, 121. Petr Holenda, 122. Jan Zbořil ml., 124. Petr Brancuský st., 134. Václav Vejvoda, 140. Jan Dončuk, 145. Tomáš Elis, 159. Pavel Vlk, 160. Tomáš Praus, 161. Vladimír Hlína, 162. Milan Reinberk, 165. Adam Štěpánek, 176. Lukáš Tumpach, 180. Miroslav Lebduška

Naši na Best of East v Budapešti: 5. Žalman David, 33. Brancuský Petr, 49. Lebduška Filip a Hajdovský Marek

Memoriál Romana Haviera Trenčín - Ilča Žalmanová 5. místo. Velký úspěch! Cestou k tomuto vítězství porazila několik významných slovenských hráčů! Gratulujeme!

Naši na Best of East v Sofii: 9. Hajdovský Marek, 33. Žalman David, Onderek Tomáš, Lebduška Filip, 49. Brancuský Petr

Kalendář akcí v pdf pro rok 2017.

O NÁS:

Jsme dobrovolné sdružení nadšenců "strkajících" do koulí na rekreační i sportovní úrovni. Hrajeme na 8 ! profesionálních 9ft stolech (8x Dynamic !!). V současnosti patříme mezi největší a nejlépe vybavené kulečníkové kluby v ČR! Máme 84 členů klubu! Vybudovali jsme největší mládežnickou základnu v ČR, která čítá 24 kadetů a juniorů.

Vítáme každého zájemce, který má zájem o sportovní kulečník a nebo jen tak si rekreačně zahrát! Informace získáte každý čtvrtek od 19,00 hod v prostorách klubu, případně na mailu info@maplepoolclub.cz nebo na tel. 604294754 J. Hořeňovský, 603212699 J. Javůrek.

Každý čtvrtek od 19,00 hod probíhají turnaje v 9ball (o prázdninách 10ball)!! Turnaj je open - může se zúčastnit každý!! Výsledky najdete na záložce Turnaje.

Další aktivity naleznete v záložce Kalendář.


Nejbližší akce

Datum konání Název akce Čas zahájení
29.1.2018 MR juniorů - 14.1nek - MPC 10:00
28.1.2018 MR juniorů - 8ball - MPC 10:00
20.1.2018 Baráž o extraligu týmů - místo bude upřesněno 10:00
14.1.2018 MR juniorů - 10ball - MPC 10:00
13.1.2018 MR juniorů - 9ball - MPC 10:00
21.12.2017 16. čtvrteční devítka 2017/2018 (442) 19:00
16.-17.12.2017 16. ročník Labe cup - 8ball - plakát 10:00
14.12.2017 15. čtvrteční devítka 2017/2018 (441) 19:00
7.12.2017 14. čtvrteční devítka 2017/2018 (440) 19:00
2.12.2017 MR TÝMŮ - Řipská 10:00
30.11.2017 13. čtvrteční devítka 2017/2018 (439) 19:00
23.11.2017 12. čtvrteční devítka 2017/2018 (438) 19:00
18.-19.11.2017 MR jednotlivců - 14.1 nek - Balabuška 10:00
16.11.2017 11. čtvrteční devítka 2017/2018 (437) 19:00
11.11.2017 8. kolo oblastní liga VČ - 14.1 nek - MPC Pce (vítěz Martin Kníže) 10:00
9.11.2017 10. čtvrteční devítka 2017/2018 (436) 19:00
4.-5.11.2017 MR dvojic a smíšených dvojic - Harlequin 10:00
2.11.2017 9. čtvrteční devítka 2017/2018 (435) 19:00
28.-29.10.2017 EEBC JUNIOR CUP 2017 - 9ball (6.ročník O juniorského Mistra Pardubic) - vítěz Stachowiak Sambor (výsledky) 10:00 (9:00)
28.-29.10.2017 MR jednotlivců - 10ball - Utopia Brno 10:00
26.10.2017 8. čtvrteční devítka 2017/2018 (434) 19:00
21.10.2017 7. kolo oblastní liga VČ - 10ball - MPC Pce 10:00
19.10.2017 7. čtvrteční devítka 2017/2018 (433) 19:00
14.-15.10.2017 MR žen - 9ball + 14.1nek/9ball - MPC Pce 10:00
12.10.2017 6. čtvrteční devítka 2017/2018 (432) 19:00
7.-8.10.2017 MR jednotlivců - 9ball - Balabuška 10:00
5.10.2017 5. čtvrteční devítka 2017/2018 (431) 19:00
30.9.2017 O Mistra Pardubic 2017 - 8ball - vítěz Michal Gavenčiak 10:00
28.9.2017 4. čtvrteční devítka 2017/2018 (430) 19:00
23.9.2017 6. kolo oblastní liga VČ - 9ball - MPC Pce (vítěz Honza Freiberk) 10:00
21.9.2017 3. čtvrteční devítka 2017/2018 (429) 19:00
16.-17.9.2017 MR žen - 10ball/8ball - MPC Pce 10:00
14.9.2017 2. čtvrteční devítka 2017/2018 (428) 19:00
9.-10.9.2017 MR jednotlivců - 8ball - Harlequin 10:00
7.9.2017 1. čtvrteční devítka 2017/2018 (427) 19:00
2.9.2017 5. kolo oblastní liga VČ - 8ball - MPC Pce (vítěz Filip Lebduška) 10:00
31.8.2017 9. prázdninová desítka 2017 (poslední) 19:00
26.8. - 27.8. 2017 Senior cup 2017 - 10ball, propozice cz - eng, přihlášení/registration
24.8.2017 8. prázdninová desítka 2017 19:00
17.8.2017 7. prázdninová desítka 2017 19:00
10.8.2017 6. prázdninová desítka 2017 19:00
3.8.2017 5. prázdninová desítka 2017 19:00
27.7.2017 4. prázdninová desítka 2017 19:00
20.7.2017 3. prázdninová desítka 2017 19:00
13.7.2017 2. prázdninová desítka 2017 19:00
6.7. - 9.7. 2017 Pardubice STABEDO Open 2017 - Zimní stadion Pardubice - Tipsport Aréna
5.7.2017 1. prázdninová desítka 2017 (středa - zimní stadion) - bez záruky sleduj facebook 19:00
29.6.2017 44.(426) poslední čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
23.6.2017 Školský pohár - turnaj dětí - Harlequin 10:00
22.6.2017 43.(425) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.6.2017 3. kolo extraliga týmů - Harlequin 10:00
15.6.2017 42.(424) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.6.2017 41.(423) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.6.2017 40.(422) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.-28.5.2017 ČPTour open 10ball - 6. kolo - Balabuška 10:00
25.5.2017 39.(421) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
20.5.2017 ČPTour 14.1 nek - 5. kolo - Harlequin 10:00
18.5.2017 38.(420) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.5.2017 Pralesní liga - 8ball - MPC Pce 10:00
6.5.2017 Kvalifikace ČPTour 14.1 nek - 4. kolo oblastní liga VČ -(vítěz Petr Vondráček) 10:00
11.5.2017 37.(419) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
4.5.2017 36.(418) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.4.2017 35.(417) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
22.4.2017 ČPTour 10ball - Utopia Brno 10:00
20.4.2017 34.(416) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
14.4.2017 Kvalifikace ČPTour 10ball - oblastní liga VČ - MPC Pce 10:00
13.4.2017 33.(415) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.-9.4.2017 ČPTour Open 8ball - Harlequin 10:00
6.4.2017 32.(414) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.4.2017 2. kolo extraliga týmů - Harlequin 10:00
30.3.2017 31.(413) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
25.-26.3.2017 MR Senioři (14.1nek + 9ball) - Harlequin 10:00
23.3.2017 30.(412) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
18.-19.3.2017 MR Senioři (10ball + 8ball) - Harlequin 10:00
18.-28.3.2017 ME jednotlivci (Marek Hajdovský a spol.) - Portugalsko 10:00
16.3.2017 29.(411) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
11.3.2017 2. kolo ČPTour 9ball - Balabuška 10:00
9.3.2017 28.(410) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
2.3.2017 27.(409) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
25.2.2017 Kvalifikace ČPTour - 9ball - MPC Pce 10:00
23.2.2017 26.(408) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
16.2.2017 25.(407) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
11.2.2017 1. kolo extraliga týmů - Harlequin/Balabuška 10:00
9.2.2017 24.(406) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
4.2.2017 1. ČPTour - 8ball - Harlequin 10:00
2.2.2017 23.(405) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
28. - 29.1.2017 MR juniorů - 8ball + 14.1nek - MPC Pce 10:00
26.1.2017 22.(404) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
21.1.2017 Kvalifikace ČPTour - 8ball - BC HK 10:00
19.1.2017 21.(403) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
14. - 15.1.2017 MR juniorů - 9ball + 10ball - MPC Pce 10:00
12.1.2017 20.(402) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
5.1.2017 19.(401) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
29.12.2016 18. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
22.12.2016 17. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.-18.12.2016 15. ročník Labe Cup - 8ball- MPC Pce (vítěz Zdenda Vobořil) 10:00
15.12.2016 16. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
10.12.2016 DELTA Vánoční turnaj - Utopia Brno 10:00
8.12.2016 15. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
3.12.2016 Juniorský turnaj v Polsku - Krotoszyn (12 dětí z MPC) 10:00
1.12.2016 14. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
26.11.2016 O Mistra Pardubic v 8ball- MPC Pce 10:00
24.11.2016 13. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.11.2016 12. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
10.11.2016 11. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.11.2016 7. Oblastní soutěž 10ball- MPC Pce (neděle!) 10:00
13.11.2016 8. Oblastní soutěž 14.1 nek - BC HK (vítět Dominik Hamáček) 10:00
3.11.2016 10. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
30.10.2016 MR Smíšených dvojic - BC Hradec Králové 10:00
29.10.2016 MR Dvojic - BC Hradec Králové 10:00
20.10.2016 8. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.10.2016 7. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.10.2016 O juniorského Mistra Pardubic - 8 ball - MPC Pce: vítěz Calvin Washburn 10:00
6.10.2016 6. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.- 2.10.2016 Mistrovství republiky v 9 ball - Harlequin 10:00
29.9.2016 5. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
24.9.2016 Východočeská oblast 9ball - HK 10:00
22.9.2016 4. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
18.9.2016 MR žen 8 ball - Delta 10:00
17.9.2016 MR žen 10 ball - Delta 10:00
15.9.2016 3. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
23.9.2017 (sobota) 6. kolo oblastní liga VČ - 9ball - MPC Pardubice 10:00
16.- 17.9.2016 Mistrovství republiky ženy 10ball a 9ball - ?? 10:00
10.- 11.9.2016 Mistrovství republiky v 8ball - Harlequin 10:00
2.9.2017 (sobota) 5. kolo oblastní liga VČ - 8ball - MPC Pardubice 10:00
8.9.2016 2. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
3.9.2016 Východočeská oblast 8ball - Pce (vítěz Tomáš Praus) 10:00
1.9.2016 1. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.8. - 28.8. 2016 Senior Cup 2016 - BC Hradec Králové 10:00
25.8.2016 8. prázdninová desítka - poslední 19:00
18.8.2016 7. prázdninová desítka 19:00
11.8.2016 6. prázdninová desítka 19:00
4.8.2016 5. prázdninová desítka 19:00
28.7.2016 4. prázdninová desítka 19:00
21.7.2016 3. prázdninová desítka 19:00
14.7.2016 2. prázdninová desítka 19:00
6.7.2016 1. prázninová desítka - zimní stadion 19:00
7.7. - 10.7. 2016 Pardubice ČMBS Open 2016 - Zimní stadion Pardubice - Tipsport Aréna - průběh turnaje -> muži ženy junioři 10:00
30.6.2016 42. poslední čtvrteční devítka 19:00
23.6.2016 41. čtvrteční devítka 19:00
18.-19.6.2016 ČPTour open - 10ball - MPC + BC HK 10:00
16.6.2016 40. čtvrteční devítka 19:00
11.6.2016 3. kolo extraliga týmů - Harlequin Praha 10:00
9.6.2016 39. čtvrteční devítka 19:00
2.6.2016 38. čtvrteční devítka 19:00
28.5.2016 5.ČPtour (14.1Nek) - Utopia Brno 10:00
26.5.2016 37. čtvrteční devítka 19:00
21.5.2016 Kvalifikace na 5.ČPtour (14.1Nek) - MPC Pardubice 10:00
19.5.2016 36. čtvrteční devítka 19:00
13.-16.5.2016 Ardennen cup - Lucembursko 19:00
12.5.2016 35. čtvrteční devítka 19:00
7.5.2016 Extraliga týmů 10:00
5.5.2016 34. čtvrteční devítka 19:00
30.4.2016 Pralesní liga - sledujte zde 10:00
30.4.2016 4. ČPtour (10ball) - Harlequin Praha 10:00
28.4.2016 33. čtvrteční devítka 19:00
23.4.2016 Kvalifikace na 4.ČPtour (10ball) - BC Hradec Králové 10:00
21.4.2016 32. čtvrteční devítka 19:00