Maple Pool
Maple Pool Club Pardubice
Club Pardubice
Maple Pool Club Pardubice

Úvod

Aktuality:

Kalendář akcí pro rok 2018 (pozor změna termínů u týmů, Best of East a doplněny herny)

Naši junioři EEBC Junior cup Ružomberok - 5. Filip Lebduška, 14. Matouš Vlk, 19. Jan Zbořil, 20. Jakub Ouhrabka, 21. Daniel Brunclík, 23. Lukáš Tumpach, 24. Daniel Andrle

Naši junioři - Lioness ČMBS Open - finální výsledky: 4. Honza Zbořil, 7. Matouš Vlk, 8. Lukáš Tumpach, 9. Jakub Ouhrabka, 14. Adam Štěpánek, 21. Dan Bruclík, 23. Filip Kout, 26. Dan Andrle a Rosalie Otavová

Best of East Moldavsko - Kišiněv: 9. Petr Brancuský 33. Jarda Hořeňovský, Filip Lebduška, Marcel Kapitančik 49. Jarda Javůrek

3. ČPTour 2018 - výsledky našich: 1. David Žalman - výborně!, 12. Tomáš Praus, 14 .Jan Freiberk, 16. Marek Hajdovský, 17. Pavel Tužil, 27. Martin Kníže, 28. Ondra Baloun, 31. Jan Bartoš

Turnaj EEBC v Tbilisi - Gruzie: 7.místo dvojice Filip Lebduška + Tomáš praus, 9.místo Jardové Javůrek a Hořeňovský

MR seniorů 2018 2.část - Radek Růčka ve 14.1nek krásné 3.místo (historicky první seniorská medaile), 7. místo Martin Kníže. 9ball Radek Růčka 6.místo, 15. MArtin Kníže a 16. Lída Konvalinová!

MR seniorů 2018 - Radek Růčka v 10ball 6.místo a v 8ball 5.místo.

2. ČPTour 2018 - výsledky našich: 3. Marek Hajdovský, 15. David Žalman, 24. Martin Kníže, 25. Pavel Tužil, 26. Ondřej Baloun, 27. Tomáš Praus

1. ČPTour 2018 - výborné výsledky našich: 1. Marek Hajdovský, 3. Pavel Tužil, 8. Tomáš Praus, 9. David Žalman, 26. Radek Růčka, 27. Petr Vondráček, 28. Filip Lebduška, 29. Martin Kníže, 36. Petr Brancuský

MR juniorů a kadetů čtyřboj 2018- Celkové pořadí MR Juniorů ovládl s přehledem Petr Brancuský, třetí skončil Filip Lebduška. Umístění dalších našich juniorů: 13. Matouš Vlk, 17. Michal Javůrek, 19. Martin Novák, 20. Lukáš Tumpach, 21. Adam Štěpánek, 22. Radek Musil, 23. Jan Zbořil, 24. Jakub Ouhrabka, 27. Daniel Brunclík, 28. Jan Kmoníček, 29. Zdeněk Šturma, 30. Daniel Andrle.

MR juniorů a kadetů 14.1nek 2018 - Petr Brancuský získal pro MPC druhé místo, tentokrát ve 14.1nek! Třetí místo připojil Filip Lebduška. 

MR juniorů a kadetů 8ball 2018 - Petr Brancuský získal pro MPC třetí titul MR v roce 2018! Druhé místo připojil Filip Lebduška,10.místo Matouš Vlk, 12.místo Michal Javůrek a 15. místo Honza Zbořil. Gratulujeme!!

MR juniorů a kadetů 10ball 2018 - Petr Brancuský získal pro MPC druhý titul MR v roce 2018! Třetí místo připojil Filip Lebduška,11.místo Jakub Ouhrabka, 12. místo Radek Musil a 14 místo Matouš Vlk.

MR juniorů a kadetů 9ball 2018 - Petr Brancuský získal pro MPC první titul MR v roce 2018! Třetí místo připojil Martin Novák, 6.místo Adam Štěpánek, 7. místo Michal Javůrek a 10 místo Filip Lebduška.

MR týmů 2017 - tým ve složení David Žalman, Marek Hajdovský, Pavel Tužil a Petr Brancuský získal 3. místo!!!

MR 14.1nek 2017 - umístění našich: 3. David Žalman, 9. Marek Hajdovský, 13. Tomáš Praus, 19. Petr Brancuský, 22. Pavel Tužil, 24. Filip Lebduška, 27. Martin Kníže => Děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme hodně štěstí do další sezóny.

MR žen: 14.1nek 2017- 3. Ilona Žalmanová a Eliška Šmídová, 5. Michaela Darius Tejchmanová, 9ball - 2. Ilona Žalmanová, 3. Michaela Darius Tejchmanová, 5. Eliška Šmídová, 6. Ludmila Konvalinová

Celkové umístění reprezentantů našeho klubu v sérii Best Of East 2017: 3. Hajdovský Marek, 6. Žalman David, 10. Brancuský Petr, 13. Lebduška Filip, 27. Onderek Tomáš, 142. Praus Tomáš, 266. Javůrek Jaroslav 

MR 9ball 2017 - umístění našich: 5. Marek Hajdovský, 6. David Žalman, 11. Pavel Tužil, 14. Tomáš Praus, 22. Petr Brancuský

Naše děvčata na MR žen v 8ball 2017: 2. Ilona Žalmanová, 5. Eliška Šmídová, 6. Michaela Darius Tejchmanová, 7. Lída Konvalinová

Naše děvčata na MR žen v 10ball 2017: 3. Ilona Žalmanová, 5. Eliška Šmídová, 7. Lída Konvalinová, 8. Michaela Kocková, 9. Michaela Darius Tejchmanová

Naši na MR ČR v 8ball 2017: Marek Hajdovský pěkné 3. místo!! Umístění dalších našich hráčů: 9. David Žalman, 10. Petr Brancuský (nejlepší junior), 17. Filip Lebduška, 20. Pavel Hajn, 24. Pavel Tužil, 30. Petr Vondráček. V kvalifikaci těsně vypadli Martin Kníže a Honza Freiberk.

ME juniorů 2017: Petr Brancuský a Filip Lebduška reprezentovali ČR a náš klub na Mistrovství Evropy v Nizozemí. Umístění Petra: 20. ve 14.1, 39. v 10ball, 49. v 9ball a 40. v 8ball. Umístění Filipa: 38. 14.1, 36. v 10ball, 21. v 9ball a 23. v 8ball. Děkujeme za vzornou reprezentaci.

Celkové výsledky ČPTour 2017: 3. David Žalman, 8. Marek Hajdovský, 9. Pavel Tužil, 12. Petr Brancuský, 20. Petr Vondráček, 23. Filip Lebduška, 26. Martin Kníže, 39. Ilona Žalmanová, 45. Ondřej Pospíšil, 57. Jan Freiberk, 87. Jan Zbořil st., 89. Jiří Harvánek, 90. Jaroslav Javůrek, 93. František Darius, 97. Jaroslav Hořeňovský, 108. Eliška Šmídová, 110. Ludmila Konvalinová, 112. Vítězslav Novák, 117. Zdeněk Janata, 118. Matouš Vlk, 121. Petr Holenda, 122. Jan Zbořil ml., 124. Petr Brancuský st., 134. Václav Vejvoda, 140. Jan Dončuk, 145. Tomáš Elis, 159. Pavel Vlk, 160. Tomáš Praus, 161. Vladimír Hlína, 162. Milan Reinberk, 165. Adam Štěpánek, 176. Lukáš Tumpach, 180. Miroslav Lebduška

O NÁS:

Jsme dobrovolné sdružení nadšenců "strkajících" do koulí na rekreační i sportovní úrovni. Hrajeme na 8 ! profesionálních 9ft stolech (8x Dynamic !!). V současnosti patříme mezi největší a nejlépe vybavené kulečníkové kluby v ČR! Máme 84 členů klubu! Vybudovali jsme největší mládežnickou základnu v ČR, která čítá 24 kadetů a juniorů.

Vítáme každého zájemce, který má zájem o sportovní kulečník a nebo jen tak si rekreačně zahrát! Informace získáte každý čtvrtek od 19,00 hod v prostorách klubu, případně na mailu info@maplepoolclub.cz nebo na tel. 604294754 J. Hořeňovský, 603212699 J. Javůrek.

Každý čtvrtek od 19,00 hod probíhají turnaje v 9ball (o prázdninách 10ball)!! Turnaj je open - může se zúčastnit každý!! Výsledky najdete na záložce Turnaje.

Další aktivity naleznete v záložce Kalendář.


Nejbližší akce

Datum konání Název akce Čas zahájení
5.7. - 8.7. 2018 Pardubice STABEDO Open 2018 - Zimní stadion Pardubice - Tipsport Aréna
2.-3.6.2018 ČPTour open - 9ball - Kolbenova / Balabuška Praha 10:00
26.5.2018 ČPTour - 14.1 nek - Harlequin Praha 10:00
24.5.2018 38. čtvrteční devítka 2017/2018 (464) 19:00
17.5.2018 37. čtvrteční devítka 2017/2018 (463) 19:00
12.5.2018 4. kolo Východočeské oblastní ligy - 14.1nek (posledni) - MPC (vítěz Radek Růčka) 10:00
10.5.2018 36. čtvrteční devítka 2017/2018 (462) 19:00
6.5.2018 2. kolo 1.liga týmů - Kolbenova 10:00
5.5.2018 2. kolo Extraliga týmů - Balabuška / Harlequin 10:00
3.5.2018 35. čtvrteční devítka 2017/2018 (461) 19:00
28.4.2018 ČPTour - 10ball - Utopia Brno - vitěz David Žalman 10:00
26.4.2018 34. čtvrteční devítka 2017/2018 (460) 19:00
21.4.2018 9. ročník Pralesní liga - 8ball - vítěz Ondra Číhal 10:00
19.4.2018 33. čtvrteční devítka 2017/2018 (459) 19:00
14.-15.4.2018 MR senoři - 14.1nek / 9ball - Harlequin 10:00
12.4.2018 32. čtvrteční devítka 2017/2018 (458) 19:00
7.4.2018 3. kolo Východočeské oblastní ligy - 10ball - MPC 10:00
5.4.2018 31. čtvrteční devítka 2017/2018 (457) 19:00
29.3.2018 30. čtvrteční devítka 2017/2018 (456) 19:00
24.-25.3.2018 MR senoři - 10ball / 8ball - Harlequin 10:00
22.3.2018 29. čtvrteční devítka 2017/2018 (455) 19:00
18.3.2018 1.liga týmů - 1.kolo - Harlequin 10:00
17.3.2018 Extraliga týmů - 1.kolo - Balabuška/Harlequin 10:00
15.3.2018 28. čtvrteční devítka 2017/2018 (454) 19:00
10.3.2018 ČPTour - 9ball - Balabuška 10:00
8.3.2018 27. čtvrteční devítka 2017/2018 (453) 19:00
3.3.2018 2. kolo Východočeské oblastní ligy - 9ball - MPC (vítěz David Žalman) 10:00
1.3.2018 26. čtvrteční devítka 2017/2018 (452) 19:00
24.2.2018 ČPTour - 8ball - Kolbenova 10:00
22.2.2018 25. čtvrteční devítka 2017/2018 (451) 19:00
17.2.2018 1. kolo Východočeské oblastní ligy - 8ball - MPC (vítěz Petr Brancuský ml.) 10:00
15.2.2018 24. čtvrteční devítka 2017/2018 (450) 19:00
10.2.2018 Baráž o extraligu týmů - Harlequin 10:00
8.2.2018 23. čtvrteční devítka 2017/2018 (449) 19:00
3.-4.2.2018 ČPTour Open - 8ball - Harlequin / Balabuška 10:00
1.2.2018 22. čtvrteční devítka 2017/2018 (448) 19:00
29.1.2018 MR juniorů - 14.1nek - MPC 10:00
28.1.2018 MR juniorů - 8ball - MPC 10:00
25.1.2018 21. čtvrteční devítka 2017/2018 (447) 19:00
18.1.2018 20. čtvrteční devítka 2017/2018 (446) 19:00
14.1.2018 MR juniorů - 10ball - MPC 10:00
13.1.2018 MR juniorů - 9ball - MPC 10:00
11.1.2018 19. čtvrteční devítka 2017/2018 (445) 19:00
4.1.2018 18. čtvrteční devítka 2017/2018 (444) 19:00
28.12.2017 17. čtvrteční devítka 2017/2018 (443) 19:00
21.12.2017 16. čtvrteční devítka 2017/2018 (442) 19:00
16.-17.12.2017 16. ročník Labe cup - 8ball - plakát 10:00
14.12.2017 15. čtvrteční devítka 2017/2018 (441) 19:00
7.12.2017 14. čtvrteční devítka 2017/2018 (440) 19:00
2.12.2017 MR TÝMŮ - Řipská 10:00
30.11.2017 13. čtvrteční devítka 2017/2018 (439) 19:00
23.11.2017 12. čtvrteční devítka 2017/2018 (438) 19:00
18.-19.11.2017 MR jednotlivců - 14.1 nek - Balabuška 10:00
16.11.2017 11. čtvrteční devítka 2017/2018 (437) 19:00
11.11.2017 8. kolo oblastní liga VČ - 14.1 nek - MPC Pce (vítěz Martin Kníže) 10:00
9.11.2017 10. čtvrteční devítka 2017/2018 (436) 19:00
4.-5.11.2017 MR dvojic a smíšených dvojic - Harlequin 10:00
2.11.2017 9. čtvrteční devítka 2017/2018 (435) 19:00
28.-29.10.2017 EEBC JUNIOR CUP 2017 - 9ball (6.ročník O juniorského Mistra Pardubic) - vítěz Stachowiak Sambor (výsledky) 10:00 (9:00)
28.-29.10.2017 MR jednotlivců - 10ball - Utopia Brno 10:00
26.10.2017 8. čtvrteční devítka 2017/2018 (434) 19:00
21.10.2017 7. kolo oblastní liga VČ - 10ball - MPC Pce 10:00
19.10.2017 7. čtvrteční devítka 2017/2018 (433) 19:00
14.-15.10.2017 MR žen - 9ball + 14.1nek/9ball - MPC Pce 10:00
12.10.2017 6. čtvrteční devítka 2017/2018 (432) 19:00
7.-8.10.2017 MR jednotlivců - 9ball - Balabuška 10:00
5.10.2017 5. čtvrteční devítka 2017/2018 (431) 19:00
30.9.2017 O Mistra Pardubic 2017 - 8ball - vítěz Michal Gavenčiak 10:00
28.9.2017 4. čtvrteční devítka 2017/2018 (430) 19:00
23.9.2017 6. kolo oblastní liga VČ - 9ball - MPC Pce (vítěz Honza Freiberk) 10:00
21.9.2017 3. čtvrteční devítka 2017/2018 (429) 19:00
16.-17.9.2017 MR žen - 10ball/8ball - MPC Pce 10:00
14.9.2017 2. čtvrteční devítka 2017/2018 (428) 19:00
9.-10.9.2017 MR jednotlivců - 8ball - Harlequin 10:00
7.9.2017 1. čtvrteční devítka 2017/2018 (427) 19:00
2.9.2017 5. kolo oblastní liga VČ - 8ball - MPC Pce (vítěz Filip Lebduška) 10:00
31.8.2017 9. prázdninová desítka 2017 (poslední) 19:00
26.8. - 27.8. 2017 Senior cup 2017 - 10ball, propozice cz - eng, přihlášení/registration
24.8.2017 8. prázdninová desítka 2017 19:00
17.8.2017 7. prázdninová desítka 2017 19:00
10.8.2017 6. prázdninová desítka 2017 19:00
3.8.2017 5. prázdninová desítka 2017 19:00
27.7.2017 4. prázdninová desítka 2017 19:00
20.7.2017 3. prázdninová desítka 2017 19:00
13.7.2017 2. prázdninová desítka 2017 19:00
6.7. - 9.7. 2017 Pardubice STABEDO Open 2017 - Zimní stadion Pardubice - Tipsport Aréna
5.7.2017 1. prázdninová desítka 2017 (středa - zimní stadion) - bez záruky sleduj facebook 19:00
29.6.2017 44.(426) poslední čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
23.6.2017 Školský pohár - turnaj dětí - Harlequin 10:00
22.6.2017 43.(425) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.6.2017 3. kolo extraliga týmů - Harlequin 10:00
15.6.2017 42.(424) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.6.2017 41.(423) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.6.2017 40.(422) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.-28.5.2017 ČPTour open 10ball - 6. kolo - Balabuška 10:00
25.5.2017 39.(421) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
20.5.2017 ČPTour 14.1 nek - 5. kolo - Harlequin 10:00
18.5.2017 38.(420) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.5.2017 Pralesní liga - 8ball - MPC Pce 10:00
6.5.2017 Kvalifikace ČPTour 14.1 nek - 4. kolo oblastní liga VČ -(vítěz Petr Vondráček) 10:00
11.5.2017 37.(419) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
4.5.2017 36.(418) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.4.2017 35.(417) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
22.4.2017 ČPTour 10ball - Utopia Brno 10:00
20.4.2017 34.(416) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
14.4.2017 Kvalifikace ČPTour 10ball - oblastní liga VČ - MPC Pce 10:00
13.4.2017 33.(415) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.-9.4.2017 ČPTour Open 8ball - Harlequin 10:00
6.4.2017 32.(414) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.4.2017 2. kolo extraliga týmů - Harlequin 10:00
30.3.2017 31.(413) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
25.-26.3.2017 MR Senioři (14.1nek + 9ball) - Harlequin 10:00
23.3.2017 30.(412) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
18.-19.3.2017 MR Senioři (10ball + 8ball) - Harlequin 10:00
18.-28.3.2017 ME jednotlivci (Marek Hajdovský a spol.) - Portugalsko 10:00
16.3.2017 29.(411) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
11.3.2017 2. kolo ČPTour 9ball - Balabuška 10:00
9.3.2017 28.(410) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
2.3.2017 27.(409) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
25.2.2017 Kvalifikace ČPTour - 9ball - MPC Pce 10:00
23.2.2017 26.(408) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
16.2.2017 25.(407) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
11.2.2017 1. kolo extraliga týmů - Harlequin/Balabuška 10:00
9.2.2017 24.(406) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
4.2.2017 1. ČPTour - 8ball - Harlequin 10:00
2.2.2017 23.(405) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
28. - 29.1.2017 MR juniorů - 8ball + 14.1nek - MPC Pce 10:00
26.1.2017 22.(404) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
21.1.2017 Kvalifikace ČPTour - 8ball - BC HK 10:00
19.1.2017 21.(403) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
14. - 15.1.2017 MR juniorů - 9ball + 10ball - MPC Pce 10:00
12.1.2017 20.(402) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
5.1.2017 19.(401) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
29.12.2016 18. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
22.12.2016 17. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.-18.12.2016 15. ročník Labe Cup - 8ball- MPC Pce (vítěz Zdenda Vobořil) 10:00
15.12.2016 16. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
10.12.2016 DELTA Vánoční turnaj - Utopia Brno 10:00
8.12.2016 15. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
3.12.2016 Juniorský turnaj v Polsku - Krotoszyn (12 dětí z MPC) 10:00
1.12.2016 14. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
26.11.2016 O Mistra Pardubic v 8ball- MPC Pce 10:00
24.11.2016 13. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.11.2016 12. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
10.11.2016 11. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.11.2016 7. Oblastní soutěž 10ball- MPC Pce (neděle!) 10:00
13.11.2016 8. Oblastní soutěž 14.1 nek - BC HK (vítět Dominik Hamáček) 10:00
3.11.2016 10. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
30.10.2016 MR Smíšených dvojic - BC Hradec Králové 10:00
29.10.2016 MR Dvojic - BC Hradec Králové 10:00
20.10.2016 8. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.10.2016 7. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.10.2016 O juniorského Mistra Pardubic - 8 ball - MPC Pce: vítěz Calvin Washburn 10:00
6.10.2016 6. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.- 2.10.2016 Mistrovství republiky v 9 ball - Harlequin 10:00
29.9.2016 5. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
24.9.2016 Východočeská oblast 9ball - HK 10:00
22.9.2016 4. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
18.9.2016 MR žen 8 ball - Delta 10:00
17.9.2016 MR žen 10 ball - Delta 10:00
15.9.2016 3. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
23.9.2017 (sobota) 6. kolo oblastní liga VČ - 9ball - MPC Pardubice 10:00
16.- 17.9.2016 Mistrovství republiky ženy 10ball a 9ball - ?? 10:00
10.- 11.9.2016 Mistrovství republiky v 8ball - Harlequin 10:00
2.9.2017 (sobota) 5. kolo oblastní liga VČ - 8ball - MPC Pardubice 10:00
8.9.2016 2. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
3.9.2016 Východočeská oblast 8ball - Pce (vítěz Tomáš Praus) 10:00
1.9.2016 1. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.8. - 28.8. 2016 Senior Cup 2016 - BC Hradec Králové 10:00
25.8.2016 8. prázdninová desítka - poslední 19:00
18.8.2016 7. prázdninová desítka 19:00
11.8.2016 6. prázdninová desítka 19:00
4.8.2016 5. prázdninová desítka 19:00
28.7.2016 4. prázdninová desítka 19:00
21.7.2016 3. prázdninová desítka 19:00
14.7.2016 2. prázdninová desítka 19:00
6.7.2016 1. prázninová desítka - zimní stadion 19:00
7.7. - 10.7. 2016 Pardubice ČMBS Open 2016 - Zimní stadion Pardubice - Tipsport Aréna - průběh turnaje -> muži ženy junioři 10:00
30.6.2016 42. poslední čtvrteční devítka 19:00
23.6.2016 41. čtvrteční devítka 19:00
18.-19.6.2016 ČPTour open - 10ball - MPC + BC HK 10:00
16.6.2016 40. čtvrteční devítka 19:00
11.6.2016 3. kolo extraliga týmů - Harlequin Praha 10:00
9.6.2016 39. čtvrteční devítka 19:00
2.6.2016 38. čtvrteční devítka 19:00
28.5.2016 5.ČPtour (14.1Nek) - Utopia Brno 10:00
26.5.2016 37. čtvrteční devítka 19:00
21.5.2016 Kvalifikace na 5.ČPtour (14.1Nek) - MPC Pardubice 10:00
19.5.2016 36. čtvrteční devítka 19:00
13.-16.5.2016 Ardennen cup - Lucembursko 19:00
12.5.2016 35. čtvrteční devítka 19:00
7.5.2016 Extraliga týmů 10:00
5.5.2016 34. čtvrteční devítka 19:00
30.4.2016 Pralesní liga - sledujte zde 10:00
30.4.2016 4. ČPtour (10ball) - Harlequin Praha 10:00
28.4.2016 33. čtvrteční devítka 19:00
23.4.2016 Kvalifikace na 4.ČPtour (10ball) - BC Hradec Králové 10:00
21.4.2016 32. čtvrteční devítka 19:00

Sponzoři


Město Pardubice























Restaurace u Kalvodů