Maple Pool
Maple Pool Club Pardubice
Club Pardubice
Maple Pool Club Pardubice

Úvod

Aktuality:

NOVÉ => Kalendář akcí pro rok 2019 (doplněny herny u svazových akcí)

11.- 12.5.2019 Roman Havier Senior Cup Trenčín: Miloš Žalman (21.místo), Ilona Žalmanová (26.místo), Lída Konvalinová (31.místo), Jarda Hořeňovský (32.místo), Pavel Diviš (38.místo), Pavel Vlk (43.místo), Jarda Javůrek (44.místo), Jan Dončuk (47.místo) a Bláža Tomeš (48.místo)

9.- 12.5.2019 Eurotour Treviso: Veronika Hubrtová (17.místo), David Žalman (129.místo), Petr Urban (97.místo) a Marek Hajdovský (49.místo).

5.5.2019 - MR seniorů 9ball - Radek Růčka Mistr republiky!!

4.5.2019 - MR seniorů 14.1nek - Radek Růčka 2.místo

Mistrovství Evropy 2019 (duben - květen): Veronika Hubrtová (1x 5.místo, 1x 17.místo a 2x 25.místo), David Žalman (4x 33.místo) a Petr Urban (1x 33.místo a 3x 65.místo). Gratulujeme k velmi dobré reprezentaci ČR a klubu.

13.4. -14.4.2019 Best of East Bukurešť, Rumunsko - David Žalman, Petr Urban a Slávek Novák - Výsledky

4. ČPTour 2019 8ball - výborné výsledky našich: 1. Petr Urban, 3. Radek Růčka, 5. Marek Hajdovský, 9. David Žalman, 14. Longdi Zhou, 15. Jaroslav Chytráček, 16. Pavel Tužil, 19. Veronika Hubrtová, 20. Petr Vondráček, 23. Martin Kníže, 24. Ilona Žalmanová, 29. Marcel Kapitančik, 32. Míša Kocková

16.3.219 1st EEBC Junior Championship Petrič, Bulharsko. Výsledky

3. ČPTour 2019 10ball - výborné výsledky našich: 2. David Žalman, 3. Pavel Tužil, 5. Petr Urban, 7. Radek Růčka, 9. Marek Hajdovský, 10. Longdi Zhou,16. Jaroslav Chytráček, 22. Petr Vondráček, 24. Martin Kníže, 26. Veronika Hubrtová, 27. Jan Freiberk, 28. Marcel Kapitančik, 32. Ilona Žalmanová. Gratulujeme!

2.3. -4.3.2019 Best of East Novi Sad, Srbsko - největší výprava MPC v dějinách klubu - 12 lidiček! Výsledky

2. ČPTour 2019 9ball - výborné výsledky našich:1. David Žalman, 3. Petr Urban, 8. Radek Růčka, 13. Marek Hajdovský, 14. Veronika Hubrtová, 18. Longdi Zhou, 19. Jaroslav Chytráček, 20. Marcel Kapitančik, 23. Pavel Tužil, 28. Petr Vondráček, 30. Martin Kníže. Gratulujeme!

1. ČPTour open 2019 - výborné výsledky našich: 1. David Žalman, 2. Petr Urban, 11. Verča Hubrtová, 14. Marek Hajdovský, 20. Petr Vondráček, 21. Jarda Chytráček, 22. Longdi Zhou, 28. Pavel Tužil, 30. Filip Lebduška. To neni špatný! Diky!

MR juniorů a kadetů 10ball 2019 - 8. místo Jakub Ouhrabka, 9. místo Marek Dolejš, 12. místo Adam Štěpánek, 13. místo Jan Zbořil, 14. místo Filip Kout, 15. místo Daniel Andrle, 17. místo Lukáš Tumpach, 18. místo Matěj Novák a 19. místo Jakub Lebduška

MR juniorů a kadetů 8ball 2019 - 9. místo Daniel Andrle, 10. místo Jakub Ouhrabka, 11. místo Jan Zbořil, 13. místo Lukáš Tumpach, 15. místo MArek Dolejš, 18. místo Matěj Novák, 19. místo Adam Štěpánek, 23. Filip Kout, 24. místo Jakub Lebduškal.

MR týmů 2018 - tým ve složení David Žalman, Petr Urban, Tomáš Praus a Petr Brancuský získal 2.místo! Tým ve složení Filip Lebduška, Marek Hajdovský a Pavel Tužil získal 6.místo!!! Hoši děkujem!!

MR 2018 čtyřboj: 3. David Žalman !!, 6. Marek Hajdovský, 13. Zhou Longdi, 15. Pavel Tužil, 19. Tomáš Praus, 23. Petr Brancuský, 49. Marcel Kapitančik, 54. Jan Bartoš

MR ČR 2018 - 14.1.nek: David Žalman a Marek Hajdovský získali 3.místo. Gratulujeme! Umístění dalších našich reprezentantů: 11. Petr Brancuský ml., 18. Tomáš Praus, 23. Zhou Longdi, 26. Pavel Tužil, 30. Marcel Kapitančik a 32. Jan Bartoš.

MR ČR 2018 - 10ball - Marek Hajdovský pěkné 3. místo!! Umístění dalších našich hráčů: 5. David Žalman, 10. Pavel Tužil, 18. Zhou Longdi, 23. Petr Brancuský ml. a 30. Tomáš Praus

Celkové umístění reprezentantů našeho klubu v sérii Best Of East 2017: 13. Marcel KApitančil, 24. Jarda Javůrek, 25. Jarda Hořeňovský, 28. Petr Brancuský ml., 30. David Žalman, 31. Marek Hajdovský, 38. Radek Růčka, 44. Filip Lebduška, 149. Pavel Tužil, 178. Vítězslav Novák

Best of East Rumunsko - Oradea: 33. Vítězslav Novák, 49. Marcel Kapitančik, Radek Růčka

MR smíšených dvojic 2018: 1. místo Veronika Hubrtová + David Žalman

MR dvojic 2018: 2. místo David Žalman + Pavel Tužil

MR ženy 2018 - 9ball - výborná reprezentace našich žen: 1. Veronika Hubrtová, 3. Míša Darius Tejchmanová a Eliška Šmídová, 12. Lída Konvalinová, 14. Míša Růžičková a 16. Hanka Kvapilová

MR ženy 2018 - 14.1nek - výborná reprezentace našich žen: 1. Veronika Hubrtová, 3. Míša Darius Tejchmanová, 5. Eliška Šmídová, 10. Lída Konvalinová

MR ČR 2018 - 9ball - David Žalman výborné 2. místo!! Umístění dalších našich hráčů: 13. Marek Hajdovský, 15. Longdi Zhou, 17. Pavel Tužil, 28. Tomáš Praus

MR ČR 2018 - 8ball: David Žalman pěkné 3. místo!! Umístění dalších našich hráčů: 14. Longdi Zhou, 17. Marek Hajdovský, 23. Pavel Tužil, 24. Tomáš Praus, 31. Petr Brancuský

MR ženy 2018 - 8ball - výborná reprezentace našich žen: 1. Veronika Hubrtová, 3. Eliška Šmídová a Míša Darius Tejchmanová, 7. Lída Konvalinová, 11. Míša Kocková, 13. Míša Růžičková

MR ženy 2018 - 10ball - výborná reprezentace našich žen: 1. Veronika Hubrtová, 3. Eliška Šmídová, 7. Lída Konvalinová, 8. Míša Růžičková

Best of East Slovensko - Bratislava: 17. David Žalman, Marek Hajdovský, Radek Růčka, 33. Filip Lebduška, Marcel Kapitančik, 49. Jaroslav Javůrek, Jaroslav Hořeňovský

Rokietnica open 2018: účast Pavel Tužil, Jaroslav Javůrek, Jaroslav Hořeňovský, František Darius, Vítězslav Novák, Filip Lebduška, MArtin Kníže a Míša Kocková

Best of East Polsko - Kielce: 17. Marek Hajdovský, David Žalman, 33. Petr Brancuský, 49. Pavel Tužil, 65. Jaroslav Javůrek, 97. Marcel Kapitačik, Jaroslav Hořeňovský

Celkové výsledky ČPTour 2018: 2. Marek Hajdovský, 5. David Žalman, 7. Pavel Tužil, 15. Tomáš Praus, 20. Martin Kníže, 32. Ondřej Baloun, 35. Filip Lebduška, 49. Petr Brancuský, 53. Radek Růčka, 55. Petr Vondáček, 67.Vítězslav Novák, 69. Jan Freiberk, 72. Jan Bartoš, 78. Marcel Kapitančik, 88. Michaela Kocková, 101. František Darius, 108. Jan Zbořil st., 110. Pavel Vlk, 114. Josef Škodný, 116. Matouš Vlk, 120. Jaroslav Javůrek, 126. Jakub Ouhrabka, 127. Jan Dončuk, 128. Lukáš Tumpach, 136. Jan Zbořil ml., 139. Miroslav Cendelín, 144. Jaroslav Hořeňovský, 145. Jan Pavlovič, 146. Adam Štěpánek, 147. Daniel Brunclík, 148. Lída Konvalinová, 153. Daniel Andrle, 159. Eliška Šmídová, 166. Jaroslav Charbuský, 167. Miloš Žalman, 169. Miroslav Lebduška, 170. Petr Kaščák, 172. Michal Javůrek ml., 183. Jan Kmoníček, 184. Filip Kout, 185. Jan Pechr.

Naši junioři EEBC Junior cup Ružomberok - 5. Filip Lebduška, 14. Matouš Vlk, 19. Jan Zbořil, 20. Jakub Ouhrabka, 21. Daniel Brunclík, 23. Lukáš Tumpach, 24. Daniel Andrle

Naši junioři - Lioness ČMBS Open - finální výsledky: 4. Honza Zbořil, 7. Matouš Vlk, 8. Lukáš Tumpach, 9. Jakub Ouhrabka, 14. Adam Štěpánek, 21. Dan Bruclík, 23. Filip Kout, 26. Dan Andrle a Rosalie Otavová

O NÁS:

Jsme dobrovolné sdružení nadšenců "strkajících" do koulí na rekreační i sportovní úrovni. Hrajeme na 8 ! profesionálních 9ft stolech (8x Dynamic !!). V současnosti patříme mezi největší a nejlépe vybavené kulečníkové kluby v ČR! Máme 100 členů klubu! Vybudovali jsme největší mládežnickou základnu v ČR, která čítá více jak 20 kadetů a juniorů.

Vítáme každého zájemce, který má zájem o sportovní kulečník a nebo jen tak si rekreačně zahrát! Informace získáte každý čtvrtek od 19,00 hod v prostorách klubu, případně na mailu info@maplepoolclub.cz nebo na tel. 604294754 J. Hořeňovský, 603212699 J. Javůrek.

Každý čtvrtek od 19,00 hod probíhají turnaje v 9ball (o prázdninách 10ball)!! Turnaj je open - může se zúčastnit každý!! Výsledky najdete na záložce Turnaje.

Další aktivity naleznete v záložce Kalendář.


Nejbližší akce

Datum konání Název akce Čas zahájení
4.7. - 7.7. 2019 Pardubice STABEDO Open 2019 - ČSOB Pojišťovna Aréna - turnaj je plně obsazen
26.5.2019 1.liga týmů - 3.kolo - Harlequin 10:00
25.5.2019 Extraliga týmů - 3.kolo - Balabuška/Kolbenka 10:00
23.5.2019 37. čtvrteční devítka 2018/2019 (506) 19:00
18.-19.5.2019 ČPTour Open - 9ball - Balabuška 10:00
16.5.2019 36. čtvrteční devítka 2018/2019 (505) 19:00
11.-12.5.2019 Roman Havier Cup - Trenčím 10:00
9.5.2019 35. čtvrteční devítka 2018/2019 (504) 19:00
5.5.2019 MR Seniorů - 9ball - Harlequin Praha 10:00
4.5.2019 MR Seniorů - 14.1nek - Harlequin Praha 10:00
2.5.2019 34. čtvrteční devítka 2018/2019 (503) 19:00
28.4.2019 MR Seniorů - 8ball - Harlequin Praha 10:00
27.4.2019 MR Seniorů - 10ball - Harlequin Praha 10:00
25.4.2019 33. čtvrteční devítka 2018/2019 (502) 19:00
18.4.2019 32. čtvrteční devítka 2018/2019 (501) 19:00
11.4.2019 31. čtvrteční devítka 2018/2019 (500 - dvojnásobné prize money, steak) 19:00
7.4.2019 ČPTour - 8ball - změna - Balabuška Praha 10:00
6.4.2019 3. kolo Východočeská oblast - 8ball - MPC Pardubice 10:00
4.4.2019 30. čtvrteční devítka 2018/2019 (499) 19:00
30.3.2019 10. ročník Pralesní ligy - MPC Pardubice 10:00
28.3.2019 29. čtvrteční devítka 2018/2019 (498) 19:00
24.3.2019 1.liga týmů - 2.kolo - Balabuška 10:00
23.3.2019 Extraliga týmů - 2.kolo - Harlequin/Kolbenka 10:00
21.3.2019 28. čtvrteční devítka 2018/2019 (497) 19:00
15.-17.3.2019 1. EEBC 9ball Junior Championship Petrič - Bulharsko (Matouš Vlk 9.místo) 10:00
14.3.2019 27. čtvrteční devítka 2018/2019 (496) 19:00
9.3.2019 2. kolo Východočeská oblast - 10ball - MPC Pardubice (vítěz Pavel Tužil) 10:00
7.3.2019 26. čtvrteční devítka 2018/2019 (495) 19:00
2.-3.3.2019 Dynamic Best of East Novi Sad - Srbsko (budeme tam!) 10:00
28.2.2019 25. čtvrteční devítka 2018/2019 (494) 19:00
23.2.2019 1. kolo Východočeská oblast - 9ball - MPC Pardubice (vítěz Pavel Tužil) 10:00
21.2.2019 24. čtvrteční devítka 2018/2019 (493) 19:00
14.2.2019 23. čtvrteční devítka 2018/2019 (492) 19:00
7.2.2019 22. čtvrteční devítka 2018/2019 (491) 19:00
2.-3.2.2019 ČPTour open - 8ball - Harlequin 10:00
31.1.2019 21. čtvrteční devítka 2018/2019 (490) 19:00
27.1.2019 MR juniorů - 8ball - MPC 10:00
26.1.2019 MR juniorů - 10ball - MPC 10:00
24.1.2019 20. čtvrteční devítka 2018/2019 (489) 19:00
20.1.2019 1.liga týmů - 1.kolo - Kolbenka 10:00
19.1.2019 Extraliga týmů - 1.kolo - Balabuška/Harlequin 10:00
17.1.2019 19. čtvrteční devítka 2018/2019 (488) 19:00
10.1.2019 18. čtvrteční devítka 2018/2019 (487) 19:00
3.1.2019 17. čtvrteční devítka 2018/2019 (486) 19:00
31.12.2018 Silvestr 19:00
28.12.2018 16. čtvrteční devítka 2018/2019 (485) 19:00
21.12.2018 15. čtvrteční devítka 2018/2019 (484) 19:00
15.12.2018 17. ročník Labe Cup 8ball - MPC Pardubice - vítěz Marek Hajdovský 10:00
13.12.2018 14. čtvrteční devítka 2018/2019 (483) 19:00
6.12.2018 13. čtvrteční devítka 2018/2019 (482) 19:00
29.11.2018 12. čtvrteční devítka 2018/2019 (481) 19:00
24.11.2018 O Mistryni Pardubic 9ball - MPC Pardubice (čistě holčičí turnaj) 10:00
24.11.2018 MR týmů - Řipská Praha 10:00
22.11.2018 11. čtvrteční devítka 2018/2019 (480) 19:00
17.11.2018 O Mistra Pardubic 8ball - MPC Pardubice - vítěz Petr Kavan Casablanca Tábor 10:00
15.11.2018 10. čtvrteční devítka 2018/2019 (479) 19:00
10.-11.11.2018 MR 14.1nek - Balabuška Praha 10:00
8.11.2018 9. čtvrteční devítka 2018/2019 (478) 19:00
1.11.2018 8. čtvrteční devítka 2018/2019 (477) 19:00
3.11.2018 ČMBS junior open - 8ball - Harlequin Praha 10:00
27.-28.10.2018 MR 10ball - Utopia Brno 10:00
25.10.2018 7. čtvrteční devítka 2018/2019(476) 19:00
20.10.2018 O juniorského Mistra Pardubic 9ball - MPC Pardubice 10:00
20.-21.10.2018 MR dvojice - Harlequin/Balabuška Praha 10:00
18.10.2018 6. čtvrteční devítka 2018/2019(475) 19:00
13.-14.10.2018 MR ženy 14.1nek + 9ball - MPC Pardubice 10:00
11.10.2018 5. čtvrteční devítka 2018/2019(474) 19:00
6.-7.10.2018 MR 9ball - Balabuška Praha 10:00
4.10.2018 4. čtvrteční devítka 2018/2019(473) 19:00
27.9.2018 3. čtvrteční devítka 2018/2019(472) 19:00
20.9.2018 2. čtvrteční devítka 2018/2019(471) 19:00
15.-16.9.2018 MR 8ball - Harlequin Praha 10:00
13.9.2018 1. čtvrteční devítka 2018/2019(470) 19:00
9.9.2018 MR 8ball ženy - MPC Pardubice 10:00
8.9.2018 MR 10ball ženy - MPC Pardubice 10:00
6.9.2018 1. čtvrteční devítka se nekonná - oprava stolů 19:00
1.9. - 2.9. 2018 Senior cup 2018 - 10ball -> propozice -> přihlášení / registration 10:00
30.8.2018 8. prázdninová desítka 2018 19:00
23.8.2018 7. prázdninová desítka 2018 19:00
16.8.2018 6. prázdninová desítka 2018 19:00
9.8.2018 5. prázdninová desítka 2018 19:00
2.8.2018 4. prázdninová desítka 2018 19:00
26.7.2018 3. prázdninová desítka 2018 19:00
19.7.2018 2. prázdninová desítka 2018 19:00
12.7.2018 1. prázdninová desítka 2018 19:00
5.7. - 8.7. 2018 Pardubice STABEDO Open 2018 - Zimní stadion Pardubice - ČSOB Pojišťona Aréna
28.6.2018 43. čtvrteční devítka 2017/2018 (469) - poslední 19:00
24.6.2018 3. kolo 1.liga týmů - Kolbenova 10:00
23.6.2018 3. kolo Extraliga týmů - Balabuška / Harlequin 10:00
21.6.2018 42. čtvrteční devítka 2017/2018 (468) 19:00
14.6.2018 41. čtvrteční devítka 2017/2018 (467) 19:00
7.6.2018 40. čtvrteční devítka 2017/2018 (466) 19:00
2.-3.6.2018 ČPTour open - 9ball - Kolbenova / Balabuška Praha 10:00
31.5.2018 39. čtvrteční devítka 2017/2018 (465) 19:00
26.5.2018 ČPTour - 14.1 nek - Harlequin Praha 10:00
24.5.2018 38. čtvrteční devítka 2017/2018 (464) 19:00
17.5.2018 37. čtvrteční devítka 2017/2018 (463) 19:00
12.5.2018 4. kolo Východočeské oblastní ligy - 14.1nek (posledni) - MPC (vítěz Radek Růčka) 10:00
10.5.2018 36. čtvrteční devítka 2017/2018 (462) 19:00
6.5.2018 2. kolo 1.liga týmů - Kolbenova 10:00
5.5.2018 2. kolo Extraliga týmů - Balabuška / Harlequin 10:00
3.5.2018 35. čtvrteční devítka 2017/2018 (461) 19:00
28.4.2018 ČPTour - 10ball - Utopia Brno - vitěz David Žalman 10:00
26.4.2018 34. čtvrteční devítka 2017/2018 (460) 19:00
21.4.2018 9. ročník Pralesní liga - 8ball - vítěz Ondra Číhal 10:00
19.4.2018 33. čtvrteční devítka 2017/2018 (459) 19:00
14.-15.4.2018 MR senoři - 14.1nek / 9ball - Harlequin 10:00
12.4.2018 32. čtvrteční devítka 2017/2018 (458) 19:00
7.4.2018 3. kolo Východočeské oblastní ligy - 10ball - MPC 10:00
5.4.2018 31. čtvrteční devítka 2017/2018 (457) 19:00
29.3.2018 30. čtvrteční devítka 2017/2018 (456) 19:00
24.-25.3.2018 MR senoři - 10ball / 8ball - Harlequin 10:00
22.3.2018 29. čtvrteční devítka 2017/2018 (455) 19:00
18.3.2018 1.liga týmů - 1.kolo - Harlequin 10:00
17.3.2018 Extraliga týmů - 1.kolo - Balabuška/Harlequin 10:00
15.3.2018 28. čtvrteční devítka 2017/2018 (454) 19:00
10.3.2018 ČPTour - 9ball - Balabuška 10:00
8.3.2018 27. čtvrteční devítka 2017/2018 (453) 19:00
3.3.2018 2. kolo Východočeské oblastní ligy - 9ball - MPC (vítěz David Žalman) 10:00
1.3.2018 26. čtvrteční devítka 2017/2018 (452) 19:00
24.2.2018 ČPTour - 8ball - Kolbenova 10:00
22.2.2018 25. čtvrteční devítka 2017/2018 (451) 19:00
17.2.2018 1. kolo Východočeské oblastní ligy - 8ball - MPC (vítěz Petr Brancuský ml.) 10:00
15.2.2018 24. čtvrteční devítka 2017/2018 (450) 19:00
10.2.2018 Baráž o extraligu týmů - Harlequin 10:00
8.2.2018 23. čtvrteční devítka 2017/2018 (449) 19:00
3.-4.2.2018 ČPTour Open - 8ball - Harlequin / Balabuška 10:00
1.2.2018 22. čtvrteční devítka 2017/2018 (448) 19:00
29.1.2018 MR juniorů - 14.1nek - MPC 10:00
28.1.2018 MR juniorů - 8ball - MPC 10:00
25.1.2018 21. čtvrteční devítka 2017/2018 (447) 19:00
18.1.2018 20. čtvrteční devítka 2017/2018 (446) 19:00
14.1.2018 MR juniorů - 10ball - MPC 10:00
13.1.2018 MR juniorů - 9ball - MPC 10:00
11.1.2018 19. čtvrteční devítka 2017/2018 (445) 19:00
4.1.2018 18. čtvrteční devítka 2017/2018 (444) 19:00
28.12.2017 17. čtvrteční devítka 2017/2018 (443) 19:00
21.12.2017 16. čtvrteční devítka 2017/2018 (442) 19:00
16.-17.12.2017 16. ročník Labe cup - 8ball - plakát 10:00
14.12.2017 15. čtvrteční devítka 2017/2018 (441) 19:00
7.12.2017 14. čtvrteční devítka 2017/2018 (440) 19:00
2.12.2017 MR TÝMŮ - Řipská 10:00
30.11.2017 13. čtvrteční devítka 2017/2018 (439) 19:00
23.11.2017 12. čtvrteční devítka 2017/2018 (438) 19:00
18.-19.11.2017 MR jednotlivců - 14.1 nek - Balabuška 10:00
16.11.2017 11. čtvrteční devítka 2017/2018 (437) 19:00
11.11.2017 8. kolo oblastní liga VČ - 14.1 nek - MPC Pce (vítěz Martin Kníže) 10:00
9.11.2017 10. čtvrteční devítka 2017/2018 (436) 19:00
4.-5.11.2017 MR dvojic a smíšených dvojic - Harlequin 10:00
2.11.2017 9. čtvrteční devítka 2017/2018 (435) 19:00
28.-29.10.2017 EEBC JUNIOR CUP 2017 - 9ball (6.ročník O juniorského Mistra Pardubic) - vítěz Stachowiak Sambor (výsledky) 10:00 (9:00)
28.-29.10.2017 MR jednotlivců - 10ball - Utopia Brno 10:00
26.10.2017 8. čtvrteční devítka 2017/2018 (434) 19:00
21.10.2017 7. kolo oblastní liga VČ - 10ball - MPC Pce 10:00
19.10.2017 7. čtvrteční devítka 2017/2018 (433) 19:00
14.-15.10.2017 MR žen - 9ball + 14.1nek/9ball - MPC Pce 10:00
12.10.2017 6. čtvrteční devítka 2017/2018 (432) 19:00
7.-8.10.2017 MR jednotlivců - 9ball - Balabuška 10:00
5.10.2017 5. čtvrteční devítka 2017/2018 (431) 19:00
30.9.2017 O Mistra Pardubic 2017 - 8ball - vítěz Michal Gavenčiak 10:00
28.9.2017 4. čtvrteční devítka 2017/2018 (430) 19:00
23.9.2017 6. kolo oblastní liga VČ - 9ball - MPC Pce (vítěz Honza Freiberk) 10:00
21.9.2017 3. čtvrteční devítka 2017/2018 (429) 19:00
16.-17.9.2017 MR žen - 10ball/8ball - MPC Pce 10:00
14.9.2017 2. čtvrteční devítka 2017/2018 (428) 19:00
9.-10.9.2017 MR jednotlivců - 8ball - Harlequin 10:00
7.9.2017 1. čtvrteční devítka 2017/2018 (427) 19:00
2.9.2017 5. kolo oblastní liga VČ - 8ball - MPC Pce (vítěz Filip Lebduška) 10:00
31.8.2017 9. prázdninová desítka 2017 (poslední) 19:00
26.8. - 27.8. 2017 Senior cup 2017 - 10ball, propozice cz - eng, přihlášení/registration
24.8.2017 8. prázdninová desítka 2017 19:00
17.8.2017 7. prázdninová desítka 2017 19:00
10.8.2017 6. prázdninová desítka 2017 19:00
3.8.2017 5. prázdninová desítka 2017 19:00
27.7.2017 4. prázdninová desítka 2017 19:00
20.7.2017 3. prázdninová desítka 2017 19:00
13.7.2017 2. prázdninová desítka 2017 19:00
6.7. - 9.7. 2017 Pardubice STABEDO Open 2017 - Zimní stadion Pardubice - Tipsport Aréna
5.7.2017 1. prázdninová desítka 2017 (středa - zimní stadion) - bez záruky sleduj facebook 19:00
29.6.2017 44.(426) poslední čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
23.6.2017 Školský pohár - turnaj dětí - Harlequin 10:00
22.6.2017 43.(425) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.6.2017 3. kolo extraliga týmů - Harlequin 10:00
15.6.2017 42.(424) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.6.2017 41.(423) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.6.2017 40.(422) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.-28.5.2017 ČPTour open 10ball - 6. kolo - Balabuška 10:00
25.5.2017 39.(421) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
20.5.2017 ČPTour 14.1 nek - 5. kolo - Harlequin 10:00
18.5.2017 38.(420) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.5.2017 Pralesní liga - 8ball - MPC Pce 10:00
6.5.2017 Kvalifikace ČPTour 14.1 nek - 4. kolo oblastní liga VČ -(vítěz Petr Vondráček) 10:00
11.5.2017 37.(419) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
4.5.2017 36.(418) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.4.2017 35.(417) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
22.4.2017 ČPTour 10ball - Utopia Brno 10:00
20.4.2017 34.(416) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
14.4.2017 Kvalifikace ČPTour 10ball - oblastní liga VČ - MPC Pce 10:00
13.4.2017 33.(415) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.-9.4.2017 ČPTour Open 8ball - Harlequin 10:00
6.4.2017 32.(414) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.4.2017 2. kolo extraliga týmů - Harlequin 10:00
30.3.2017 31.(413) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
25.-26.3.2017 MR Senioři (14.1nek + 9ball) - Harlequin 10:00
23.3.2017 30.(412) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
18.-19.3.2017 MR Senioři (10ball + 8ball) - Harlequin 10:00
18.-28.3.2017 ME jednotlivci (Marek Hajdovský a spol.) - Portugalsko 10:00
16.3.2017 29.(411) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
11.3.2017 2. kolo ČPTour 9ball - Balabuška 10:00
9.3.2017 28.(410) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
2.3.2017 27.(409) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
25.2.2017 Kvalifikace ČPTour - 9ball - MPC Pce 10:00
23.2.2017 26.(408) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
16.2.2017 25.(407) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
11.2.2017 1. kolo extraliga týmů - Harlequin/Balabuška 10:00
9.2.2017 24.(406) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
4.2.2017 1. ČPTour - 8ball - Harlequin 10:00
2.2.2017 23.(405) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
28. - 29.1.2017 MR juniorů - 8ball + 14.1nek - MPC Pce 10:00
26.1.2017 22.(404) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
21.1.2017 Kvalifikace ČPTour - 8ball - BC HK 10:00
19.1.2017 21.(403) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
14. - 15.1.2017 MR juniorů - 9ball + 10ball - MPC Pce 10:00
12.1.2017 20.(402) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
5.1.2017 19.(401) čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
29.12.2016 18. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
22.12.2016 17. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.-18.12.2016 15. ročník Labe Cup - 8ball- MPC Pce (vítěz Zdenda Vobořil) 10:00
15.12.2016 16. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
10.12.2016 DELTA Vánoční turnaj - Utopia Brno 10:00
8.12.2016 15. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
3.12.2016 Juniorský turnaj v Polsku - Krotoszyn (12 dětí z MPC) 10:00
1.12.2016 14. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
26.11.2016 O Mistra Pardubic v 8ball- MPC Pce 10:00
24.11.2016 13. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
17.11.2016 12. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
10.11.2016 11. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.11.2016 7. Oblastní soutěž 10ball- MPC Pce (neděle!) 10:00
13.11.2016 8. Oblastní soutěž 14.1 nek - BC HK (vítět Dominik Hamáček) 10:00
3.11.2016 10. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
30.10.2016 MR Smíšených dvojic - BC Hradec Králové 10:00
29.10.2016 MR Dvojic - BC Hradec Králové 10:00
20.10.2016 8. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
13.10.2016 7. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
8.10.2016 O juniorského Mistra Pardubic - 8 ball - MPC Pce: vítěz Calvin Washburn 10:00
6.10.2016 6. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
1.- 2.10.2016 Mistrovství republiky v 9 ball - Harlequin 10:00
29.9.2016 5. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
24.9.2016 Východočeská oblast 9ball - HK 10:00
22.9.2016 4. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
18.9.2016 MR žen 8 ball - Delta 10:00
17.9.2016 MR žen 10 ball - Delta 10:00
15.9.2016 3. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
23.9.2017 (sobota) 6. kolo oblastní liga VČ - 9ball - MPC Pardubice 10:00
16.- 17.9.2016 Mistrovství republiky ženy 10ball a 9ball - ?? 10:00
10.- 11.9.2016 Mistrovství republiky v 8ball - Harlequin 10:00
2.9.2017 (sobota) 5. kolo oblastní liga VČ - 8ball - MPC Pardubice 10:00
8.9.2016 2. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
3.9.2016 Východočeská oblast 8ball - Pce (vítěz Tomáš Praus) 10:00
1.9.2016 1. čtvrteční devítka 2016/2017 19:00
27.8. - 28.8. 2016 Senior Cup 2016 - BC Hradec Králové 10:00
25.8.2016 8. prázdninová desítka - poslední 19:00
18.8.2016 7. prázdninová desítka 19:00
11.8.2016 6. prázdninová desítka 19:00
4.8.2016 5. prázdninová desítka 19:00
28.7.2016 4. prázdninová desítka 19:00
21.7.2016 3. prázdninová desítka 19:00
14.7.2016 2. prázdninová desítka 19:00
6.7.2016 1. prázninová desítka - zimní stadion 19:00
7.7. - 10.7. 2016 Pardubice ČMBS Open 2016 - Zimní stadion Pardubice - Tipsport Aréna - průběh turnaje -> muži ženy junioři 10:00
30.6.2016 42. poslední čtvrteční devítka 19:00
23.6.2016 41. čtvrteční devítka 19:00
18.-19.6.2016 ČPTour open - 10ball - MPC + BC HK 10:00
16.6.2016 40. čtvrteční devítka 19:00
11.6.2016 3. kolo extraliga týmů - Harlequin Praha 10:00
9.6.2016 39. čtvrteční devítka 19:00
2.6.2016 38. čtvrteční devítka 19:00
28.5.2016 5.ČPtour (14.1Nek) - Utopia Brno 10:00
26.5.2016 37. čtvrteční devítka 19:00
21.5.2016 Kvalifikace na 5.ČPtour (14.1Nek) - MPC Pardubice 10:00
19.5.2016 36. čtvrteční devítka 19:00
13.-16.5.2016 Ardennen cup - Lucembursko 19:00
12.5.2016 35. čtvrteční devítka 19:00
7.5.2016 Extraliga týmů 10:00
5.5.2016 34. čtvrteční devítka 19:00
30.4.2016 Pralesní liga - sledujte zde 10:00
30.4.2016 4. ČPtour (10ball) - Harlequin Praha 10:00
28.4.2016 33. čtvrteční devítka 19:00
23.4.2016 Kvalifikace na 4.ČPtour (10ball) - BC Hradec Králové 10:00
21.4.2016 32. čtvrteční devítka 19:00

Sponzoři


Město Pardubice