Pardubice STABEDO Open 2018

5. 7. 2018 - 8. 7. 2018

Seznam přihlášených / List of registered / Lista zarejestrowanych / Liste der registrierten

Muži / Men / Mężczyźny / Männer
Ženy / Women / Kobiety / Frauen
Junioři / Juniors / Juniorzy / Juniors
P.č. Příjmení Jméno Stát P.č.
Příjmení
Jméno Stát P.č. Příjmení Jméno Stát
1 Ascheri Gianluca ITA 1 Aftka Sandra PL 1 Aftka Sandra PL
2 Autero Einari FIN 2 Bąk Ewa PL 2 Antczak Cezary PL
3 Babica Radoslaw PL 3 Baranová Lucie CZ 3 Blazej Szymon PL
4 Bąk Ewa PL 4 Bartoňková Tereza CZ 4 Botcher Jakub PL
5 Bąk Tomasz PL 5 Burkiewicz-Dzumyk Dominika PL 5 Brancuský Petr CZ
6 Balan Arivukkannan IND 6 Erhartová Tereza CZE 6 Brzękowski Arkadiusz PL
7 Balay Miloš CZ 7 Grim Kristina DE 7 Divlev Filip BG
8 Balon Paweł PL 8 Igazová Ľudmila SK 8 Dygrýn Tobiáš CZ
9 Baloun Ondřej CZ 9 Kacprzak Edyta PL 9 Erhartová Tereza CZ
10 Banek Wojciech PL 10 Karwik Weronika PL 10 Fortuński Wiktor PL
11 Baranová Lucie CZ 11 Kocková Michaela CZ 11 Frank Michal SK
12 Bartoňková Tereza CZ 12 Konvalinová Ludmila CZ 12 Gliński Dawid PL
13 Bartoš Jan CZ 13 Kotolánová Kateřina CZ 13 Gulik Michael CZ
14 Bekesi Laszlo HU 14 Krulichová Petra CZ 14 Hajduk Witold PL
15 Benedikt Jiří CZ 15 Łącka Iza PL 15 Havlíček David CZ
16 Biashvili Beka GE 16 Malicka Milena PL 16 Hora Matouš CZ
17 Bielewski Jarek PL 17 Mašková Eva CZ 17 Hyliński Michał PL
18 Blachowski Michał PL 18 Pierzynka Agnieszka PL 18 Kovářík Matěj CZ
19 Blazej Szymon PL 19 Połczyńska Weronika PL 19 Krejčová Sandra CZ
20 Blazej Tomasz PL 20 Puś Katarzyna PL 20 Krysztofik Tomasz PL
21 Bobola Peter SK 21 Szerypo Agnieszka PL 21 Kun Roland HU
22 Botcher Jakub PL 22 Šmídová Eliška CZ 22 Kurz Tom CZ
23 Brancuský ml. Petr CZ 23 Świtała Bogna PL 23 Květoň Václav CZ
24 Brancuský st. Petr CZ 24 Vorlová Barbora CZ 24 Lebduška Filip CZ
25 Brázdil Marián SK 25 Ząbek Monika PL 25 Malicka Milena PL
26 Brnický Martin CZ 26 Žalmanová Ilona CZ 26 Mrázek David CZ
27 Bröschel Jan CZ         27 Mrva Kristian SK
28 Brzękowski Arkadiusz PL         28 Oriňák Martin SK
29 Brzękowski Sebastian PL         29 Ouhrabka Jakub CZ
30 Bujny Piotr PL         30 Połczyńska Weronika PL
31 Burkiewicz-Dzumyk Dominika PL         31 Polis Piotr PL
32 Can Christopher CZ         32 Stankiewicz Adam PL
33 Cendelín Miroslav CZ         33 Stanoev Blagovest BG
34 Číhal Ondřej CZ         34 Šoltis Michal SK
35 Čmelík Jan CZ         35 Świtała Bogna PL
36 Darius František CZ         36 Świtała Piotr PL
37 Dittrich David CZ         37 Tenk Enrik SK
38 Divlev Filip BG         38 Todorov Daniel BG
39 Dobrovolný Petr CZ         39 Tomeček Milan CZ
40 Dorobant Miroslav CZ         40 Trhlík Adam CZ
41 Dorobant Slavomír CZ         41 Vojtíšek Daniel CZ
42 Dugovič Roman SK         42 Vorlová Barbora CZ
43 Dziobkowski Andrzej PL         43 Washburn Calvin CZ
44 Dzumyk Mariusz PL         44 Wierzyk Damian PL
45 Erős Dávid CZ         45 Zaitinov Aleks BG
46 Fekete Lukáš SK         46 Zbořil Jan CZ
47 Forsten Jyri FIN width=         47 Zdziech Mateusz PL
48 Fortuński Mieszko PL         48      
49 Frank Michal SK         49      
50 Freiberk Jan CZ         50      
51 Galuška Martin CZ         51      
52 Gavenčiak Michal CZ         52      
53 Georgiev Georgi BG         53      
54 Gereg Marek SK         54      
55 Giernalczyk Arkadiusz PL         55      
56 Gliński Dawid PL                
57 Gonet Jerzy PL                
58 Gosk Wojciech PL                
59 Grim Kristina DE                
60 Grzelak Jan PL                
61 Gubiš Ľudovít SK                
62 Gulik Michael CZ                
63 Gustafsson Jesse FIN                
64 Guzanowski Andrzej PL                
65 Hajdovský Marek CZ                
66 Hajduk Witold PL                
67 Hajn Pavel CZ                
68 Hajšman Ladislav CZ                
69 Hamáček Dominik CZ                
70 Hanzlík Jakub CZ                
71 Harvánek Jiří CZ                
72 Hendrych Lukáš CZ                
73 Hiltunen Toni FIN                
74 Hlína Vladimír CZ                
75 Hojka Marcin PL                
76 Holakovský Štefan SK                
77 Hołówko Sebastian PL                
78 Honz Branislav SK                
79 Horák Michal CZ                
80 Hořeňovský Jaroslav CZ                
81 Houdek Adam CZ                
82 Hrabovský Tomáš SK                
83 Husak Richard SK                
84 Checinski Wojtek PL                
85 Chmiel Hubert PL                
86 Chruściel Jarosław PL                
87 Igaz Matej SK                
88 Jaborník Michal CZ                
89 Jadrný Roman CZ                
90 Jamriška Jakub SK                
91 Jarosz Cezary PL                
92 Jasiak Oskar PL                
93 Javůrek Jaroslav CZ                
94 Jelínek Petr CZ                
95 Jokela Kimmo FIN                
96 Juszczyszyn Konrad PL                
97 Kapitančik Marcel CZE                
98 Kaplan Tomasz PL                
99 Kapołka Kamil PL                
100 Kavan Petr CZ                
101 Kníže Martin CZ                
102 Kocková Michaela CZ                
103 Konárik Marcel SK                
104 Koniar Jakub SK                
105 Konker Kacper PL                
106 Kotěra Jan CZE                
107 Kováč Lukáš SK                
108 Kozieł Tomasz PL                
109 Krovina Tomáš SK                
110 Krysztofik Tomasz PL                
111 Krulichová Petra CZ                
112 Kuban Michal SK                
113 Kubicki Patryk PL                
114 Kucziak Jan CZ                
115 Kulas René CZ                
116 Kural Szymon PL                
117 Kurpanik Robert PL                
118 Květoň Václav CZ                
119 Łącka Iza PL                
120 Laaksonen Mika FIN                
121 Labutis Pijus LT                
122 Lang Daniel SK                
123 Lebduška Filip CZ                
124 Likowski Piotr PL                
125 Lisík Jozef SK                
126 Lisík Zdenko SK                
127 Louda Luboš CZ                
128 Lukáč Filip CZ                
129 Macioł Daniel PL                
130 Majkowski Krzysztof PL                
131 Makendjiev Milcho BG                
132 Malanik Filip SK                
133 Malczewski Michał PL                
134 Malinowski Tomasz PL                
135 Marić Márijo CZ                
136 Marien Christoph BE                
137 Mašková Eva CZ                
138 Meparishvili Irakli GE                
139 Michálik Roman SK                
140 Mikheyenka Yahor PL                
141 Mikuška Peter SK                
142 Mirakhmedov Roman CAN                
143 Misák Petr CZ                
144 Misiewicz Radosław PL                
145 Mrňák Jan CH                
146 Mrva Kristian SK                
147 Muklewicz Michał PL                
148 Murka Bohumil CZ                
149 Musil Oldřich CZ                
150 Novák Vítězslav CZ                
151 Olbromski Rafał PL                
152 Omasta Kritijan SRB                
153 Onderek Tomáš CZ                
154 Oriňák Martin SK                
155 Peter Ingo DE                
156 Pierzchalski Tomasz PL                
157 Pierzynka Agnieszka PL                
158 Pługowski Adam PL                
159 Polis Piotr PL                
160 Praus Tomáš CZ                
161 Puś Katarzyna PL                
162 Quarta Antonio IT                
163 Ramp Bert CZ                
164 Räsänen Sakari FIN                
165 Rendla Jakub CZ                
166 Růčka Radek CZ                
167 Rush Adrew UK                
168 Saariaho Sami FIN                
169 Schjetne Mats NOR                
170 Scodinu Mattia SK                
171 See Huidji NL                
172 Sjatkovský Michal CZ                
173 Stankiewicz Adam PL                
174 Somero Sami FIN                
175 Sopoušek Martin CZ                
176 Srocznyński Wojciech PL                
177 Stanoev Blagovest BG                
178 Stefankiewicz Adam PL                
179 Stefanski Mariusz PL                
180 Strádal Jan CZ                
181 Suchánek Jan CZ                
182 Szerypo Paweł PL                
183 Sząszor Kamil PL                
184 Sząszor Mateusz PL                
185 Szewczyk Wojczech PL                
186 Szolnoki Oliver HU                
187 Szulc Paweł PL                
188 Szymkowski Sebastian PL                
189 Šereda Michal CZ                
190 Ślipko Łukasz PL                
191 Šmídová Eliška CZ                
192 Śniegocki Mateusz PL                
193 Šofr Leo CZ                
194 Šoltis Michal SK                
195 Šoltis Pavol SK                
196 Śpiewak Przemysław PL                
197 Šubrt Tomáš CZ                
198 Švestka Martin CZ                
199 Tanasiewicz Krystian PL                
200 Tenk Enrik SK                
201 Tichý Jaroslav CZ                
202 Todorov Daniel BG                
203 Tomeček Milan CZ                
204 Topchiev Emil GE                
205 Tsereteli Zurab GE                
206 Tužil Pavel CZ                
207 Ugrin Milan CZ                
208 Urban Petr CZ                
209 Valkila Toni FIN                
210 Van Loocke Anthony BE                
211 Vančura Tomáš CZ                
212 Vašata Milan CZ                
213 Vejvoda Václav CZ                
214 Velíšek Josef CZ                
215 Venteo Araque Pablo Jose ESP                
216 Vimr Jan CZ                
217 Vladyka Robin CZ                
218 Vobořil Zdeněk CZ                
219 Vojtíšek Miroslav CZ                
220 Vondráček Petr CZ                
221 Washburn Calvin CZ                
222 Wierzbicki Tomasz PL                
223 Wierzchowski Jan PL                
224 Wierzyk Martin PL                
225 Witos Mariusz PL                
226 Wolski Rafał PL                
227 Ząbek Monika PL                
228 Zaitinov Aleks BG                
229 Zając Dominik PL                
230 Zdziech Mateusz PL                
231 Zhou Longdi CZ                
232 Žalman David CZ                
233 Žalman Miloš CZ                
234 Žalmanová Ilona CZ                
235 Žarnikov Michal CZ                
236                      
237                      

Pořadatel




Hlavní partner


Partneři